Choď na obsah Choď na menu

9. 9. 2024

Španělsko porazilo Švýcarsko 4:1

Pokračuje druhé kolo Ligy národů UEFA, kde se španělský tým utká se Švýcarskem. Podle statistik byly tyto dva týmy v minulé UEFA Nations League ve stejné skupině Tehdy Španělsko vyhrálo venku 1:0, ale Španělsko doma prohrálo 1:2 se Švýcarskem. Tentokrát opět soutěžíme o to, který tým dokáže tuto rovnováhu narušit.

Ve 4. minutě Yamal v Fotbalové dresy asistoval Joseluovi k hlavičce a vedl 1:0. V 8. minutě byl gól Švýcarska uznán za neplatný. Ve 13. minutě, po trefě Nico Williamse, uspěl s doplňující trefou Fabian, 2:0. Ve 20. minutě stáhl Lenormand Embolo a byl vyloučen s červenou kartou. Se španělským týmem bojujícím v 10 lidech skóroval Amduni ve 43. minutě, Švýcarsko 1:2. V 77. minutě Torres poslal asistenci a Fabian skóroval náporem a zvýšil skóre opět na 3:1. V 80. minutě poslal přímý pas Joselu a Ferran Torres přízemní střelou pečetil výhru 4:1. Podle statistik Yamal v dresy Španělsko přispěl 2 góly a 8 asistencemi v posledních 10 zápasech ve všech soutěžích a podílel se na celkem 10 gólech. Joselu přispěl do španělského národního týmu 6 góly a 3 asistencemi.