Choď na obsah Choď na menu

2. 9. 2024

Real Madrid 2:0 Real Betis,Mbappe dokončil dvojitý úder

V posledním zápase na konci čtvrtého kola La Ligy se Real Madrid střetl doma s Betisem. Ve druhém poločase si šikovná zadovka Valverdeho připsala asistenci a Mbappe v Fotbalové dresy vstřelil svůj první gól La Ligy!

Zdá se, že ho taktika Ancelottiho potvrdila Mbappe byl v tomto utkání velmi iniciativní v útočení. 39. minuta Vinicius přihrál zleva do pokutového území, ale Mbappe byl ještě trochu pomalý a nedokázal skórovat. V 67. minutě, šikovná asistence Valverdeho, Mbappe využil příležitosti k navázání a střílel nízkou střelou do sítě, než zaútočil brankář, 1:0. V 73. minutě byl při jediné příležitosti podražen v pokutovém území Rozhodčí okamžitě určil, že se jedná o ofsajd a rozhodčí osobně sledoval opakování a nařídil pokutový kop v dres Real Madrid Mbappe penaltu a vstřelil branku 2:0. Na konci zápasu porazil Real Madrid Betis 2:0 a nasbíral 8 bodů a posunul se na druhé místo!