Choď na obsah Choď na menu

26. 8. 2024

PSV deklarovalo dominanci s 15 góly

Třetí kolo Eredivisie 2024-25 začíná tím, že PSV Eindhoven vyzve Almere City mimo domov. V této hře vstřelili hráči v Fotbalové dresy 7 gólů, což vedlo k největšímu rozdílu ve skóre v nové sezóně.

V 10. minutě si Noah Long připsal asistenci a Till skóroval, 1:0. V 15. minutě Fellman asistoval Luc De Jongovi ke skórování 2:0. V 57. minutě skóroval Hansen, 1:2. V 65. minutě skóroval Deriuch, 3:1. V 71. minutě si Fairman připsal druhou asistenci a Malik Tillman skóroval na 4:1. V 78. minutě si hráč Almere City Theo Barbe vytvořil vlastní gól na 5:1. V 83. minutě Flamengo asistoval Lozanovi, 6:1! V 90. minutě Pepi v dres PSV Eindhoven pečetil vítězství, když PSV venku porazilo Almere 7:1. PSV Eindhoven vede tabulku Eredivisie se 3 výhrami v řadě a 9 body v nové sezóně. Podle statistik vstřelilo PSV na konci těchto tří zápasů 15 branek. Děsivá gólová efektivita deklaruje, že dominance stále existuje!