Choď na obsah Choď na menu

24. 6. 2024

Phil Kruger vstřelil vyrovnání v přestávce

Švýcarský celek, který nelze podcenit, vyzval ve třetím kole skupiny A Evropského poháru 2024 tým Německa. Vzhledem k tomu, že německý tým zaostával o jeden gól, Phil Kruger v dresy Německo Euro 2024 vyrovnal hlavičkou v přestávce skóre na 1:1. Německo se umístilo na prvním místě ve skupině A a Švýcarsko na druhém místě ve skupině A a postoupilo do dalšího kola.

V 18. minutě se dostal k míči z vně pokutového území Andrich se dopustil faulu v pokutovém území a gól byl neplatný. Ve 30. minutě přihrál z levé strany vápna před branku Freuler a Ndoye vstřelil branku, že gól platí a Švýcarsko jde do vedení 1:0. V 85. minutě se Vargas v klidu trefil do brány proti Neuerovi, ale ta byla pro ofsajd uznána neplatnou. V 86. minutě zahrával německý celek zprava do pokutového území rohový kop a Havertzova hlavička trefila břevno. V 89. minutě vystřelil z dálky Xhaka zpoza pokutového území a Neuer v dresy Euro 2024 ji statečně zachraňoval. V 90. a 2. minutě se zleva prosadil Raum a Phil Kruger hlavičkou vyrovnal na 1:1. Na konci hry postoupily do dalšího kola na prvním a druhém místě tým Německa a tým Švýcarska.