Choď na obsah Choď na menu

6. 8. 2024

Olin mužský fotbalový tým Španělsko 2-1 Maroko

Semifinále olympijského mužského fotbalového týmu je za námi a Španělsko úspěšně postoupilo do finále na druhé olympijské hry za sebou! Hostující Francie nejprve ztratila gól a porazila egyptský tým 3:1 a v olympijském finále se utká se Španělskem o konečné zlato.

Španělsko se dostalo do finále posledních olympijských her v Tokiu, ale prohrálo s Brazílií a šampionát mu uniklo. Španělský tým vstoupil na této olympiádě znovu do finále Může po vítězství v evropském poháru znovu vyhrát šampionát? Fanoušci v Fotbalové dresy doufají, že letos znovu uvidí španělský tým vyhrát pohár! Dokončete úspěch dvojité koruny. V tomto zápase se Maroko také ujal vedení při prolomení patové situace z pokutového kopu od Rahimiho ve druhém poločase a byl to Fermin z Barcelony, kdo nastoupil za Španělsko. V 65. minutě skóroval v pokutovém území Fermin a srovnal na 1:1. V 85. minutě Juan Sanchez znovu asistoval Juanu Sanchezovi k vítězné show. Fermin v dresy Španělsko fotbalová přispěl 1 gólem a 1 asistencí za 20 minut. Na jedněch olympijských hrách také vstřelil 4 góly a stal se prvním hráčem, který dosáhl tohoto výsledku od Kiko Narvaez v roce 1992.