Choď na obsah Choď na menu

30. 8. 2024

Manchester City vstřelil 3 góly za 4 minuty!

Pokračuje druhé kolo Premier League, Manchester City hostí Ipswich Town. Fanoušci v Fotbalové dresy si před zápasem mysleli, že jde o zápas s velkým rozdílem v síle Koneckonců, Manchester City je dominantním hráčem v Premier League a bude i nadále uplatňovat svou dominanci.

V 7. minutě úvodu se Smodix zničehonic pustil do útoku a vstřelil jediný gól Ipswichský míč vnesl do hry napětí. V 10. minutě fauloval Davis v pokutovém území. Ve 14. minutě skóroval De Bruyne do prázdné branky na 2:1. V 16. minutě poslal nádhernou přihrávku De Bruyne a Haaland hlavou skóroval a zvýšil skóre na 3:1. Rychlý brejk Manchesteru City za pouhé 4 minuty zcela změnil stav. V 88. minutě Haaland náhle vystřelil z dálky zpoza pokutového území a zkompletoval svůj hattrick ve hře. V tomto zápase Haaland v dres Manchester City vstřelil 3 góly a byl zvolen nejlepším hráčem zápasu! Manchester City porazil Ipswich 4:1 a vyšplhal se do čela tabulky. Jejich vynikající výkon umožnil fanouškům vidět jejich odhodlání vyhrát šampionát v nové sezóně.