Choď na obsah Choď na menu

24. 7. 2024

Manchester City bohužel prohrál s Celtic 3-4

Začíná mezinárodní přátelské utkání a Manchester City se opět utká s Celtic. Toto je první zápas Manchesteru City proti Celticu po 8 letech Vzhledem k tomu, že De Bruyne, Foden, Alvarez a Rodri jsou momentálně na dovolené, startovní listina se skládá z dres Manchester City Haalanda a Grealishe.

V této hře vyslal trenér Guardiola formaci 433 v základní sestavě s útočníkem složeným z Boba, Grealishe a Haalanda. Ve stejnou dobu dostalo šanci mnoho mladých hráčů jako Lewis, McCarty a O'Reilly hrát si. Ve 13. minutě Nicholas nastřelil nízkou střelu do vzdálenějšího rohu sítě a dostal Celtics do vedení 1:0. Ve 33. minutě navázal 21letý Bob volejem a skóroval, čímž srovnal skóre na 1:1. Na konci prvního poločasu Celtics přepsali skóre na 3:1. Ve 46. minutě se Bob probil do pokutového území a přihrál si na míč Perrone, 2:3. V 56. minutě si Bob připsal další asistenci, Harland se trefil hlavou a Manchester City srovnal na 3:3. V 68. minutě trenér Guardiola vystřídal Haalanda a defenzíva Manchesteru City brzy znovu ztratila míč Kwon Hyuk-kyu a pomohl ke skórování Luise Parmy a Celtic se opět ujal vedení 4:3. Manchester City nakonec zápas prohrál 3:4. V této hře byl Bob v Fotbalové dresy zvolen nejlepším se svým vynikajícím výkonem, 2 asistencemi a 1 střelou!