Choď na obsah Choď na menu

31. 7. 2024

Klubový přátelský zápas Manchester City 2-2 Barcelona

Letní přestupové období probíhá spořádaně a klubové přátelské zápasy před novou sezónou začaly Manchester City, dominantní hráč Premier League, vyzve bývalého dominantního hráče La Ligy v Fotbalové dresy Barcelony plný očekávání na tento duel!

Utkání bylo z důvodu počasí o 80 minut odloženo. Fanoušky to neodradilo a stále čekali na začátek zápasu! Ve 24. minutě hry se do výborné příležitosti dostal Casado a vstřelil branku hlídanou Edersonem. Ve 39. minutě poslal Gvadiol průchozí míč, O'Reilly na něj navázal a skóroval, Manchester City 1:1 Barcelona. Ve 47. minutě Torre setřásl obránce a přestřelil, Barcelona 2:1. V 60. minutě zachytil míč na zámezí Kovacic a poslal druhou přihrávku Grealish v dres Manchester City, vystřelil a skóroval, Manchester City 2:2 Barcelona. V etapě 90+4 obě strany nerozhodly o vítězi a nastoupily do penaltového rozstřelu. V penaltovém rozstřelu Barcelona 4:1 Manchester City.