Choď na obsah Choď na menu

19. 9. 2024

Haaland nedokázal skórovat, Manchester City 0:0 Inter Milán

První kolo Ligy mistrů přineslo silné zúčtování! Toto je druhá bitva mezi těmito dvěma týmy od finále Ligy mistrů v roce 2023 V tomto finále vstřelil Rodri vítězný gól pro Manchester City, čímž pomohl Manchesteru City dokončit jejich 3-mistrovskou sezónu. Fanoušci nosící dres Manchester City jsou plni očekávání na tuto soutěž!

Ve 36. minutě lehce minul Haalandův volej. V 53. minutě zformoval Damian útok o jednoho muže, ale zvolil zpětnou přihrávku. V 69. minutě se Manchester City prosadil několikrát a Foden se ke střele postavil brankář Sommer. V 79. minutě odmítl Gvadiolovu dlouhou ránu zpoza pokutového území i Guo Sommer. V 89. minutě zabavil hlavičku JD Sommer. Na konci zápasu se oběma stranám nepodařilo vstřelit branku, 0:0, každá strana získala 1 bod. V tomto zápase Sommer v Fotbalové dresy zablokoval postupné útoky Manchesteru City skvělým odražením. Fanoušci vyjádřili potvrzení Sommerova výkonu!