Choď na obsah Choď na menu

3. 9. 2024

Bayern 2:0 Freiburg

Pokračuje druhé kolo Bundesligy, Bayern Mnichov se utká s Freiburgem. Kane v Fotbalové dresy se penalt ujal sám a po vytvoření bodu vstřelil branku. Bayern nakonec porazil Freiburg 2:0 a pokračoval ve vedení 2 vítězstvími v řadě!

V 7. minutě hry poslal Bayern z pravé strany před hřiště průnik a Kane z malého úhlu vysoko přestřelil. Ve 35. minutě hlavička Kanea v pokutovém území trefila Rosenfelda a skončila mimo čáru. Kane se osobně ujal pokutového kopu a skóroval Bayern Mnichov 1:0 Freiburg. V 59. minutě střelu Osterhaga v pokutovém území po změně lajny zblokoval Neuer v dres FC Bayern Mnichov. V 77. minutě poslal přihrávku Gnabry, v pokutovém území se z voleje prosadil Muller a skóroval, Bayern 2:0 Freiburg. V 94. minutě střela Tanga Anlua v pokutovém území zasáhla Palinha a rozhodčí jednoznačně nařídil pokutový kop. Holler penaltu srazil. Na konci zápasu Bayern Mnichov 2:0 Freiburg.