Choď na obsah Choď na menu

15. 12. 2022

Francie porazila Maroko a postoupila do finále

Fotbalisté doufají, že se fanouškům ukážou na mistrovství světa. Bude to velmi dobrá příležitost. Mnoho fotbalistů má velké štěstí, že hrají za národní tým. Země poskytne pohodlné Fotbalové dresy, které hráčům pomohou hrát a umožní hráčům hrát v Může hrát lépe a lépe dokončit hru.

Francouzský tým vedený Mbappem porazil na mistrovství světa v Kataru marocký tým a úspěšně postoupil do finále. To hodně francouzských fanoušků velmi nabudilo, protože letos má francouzský tým velké naděje na obhajobu mistra světa na mistrovství světa tým, který obhájil mistrem světa byl naposledy tým Brazílie v roce 1962, dokáže letošní tým Francie zázraky?

V semifinále nastoupil francouzský tým v prvním poločase proti Maroku.V 5.minutě našel Maroko Francouzi a úspěšně se trefil Theo Hernández z francouzského týmu.Inkasovaný gól v prvních 5minut velký dopad na marocký tým.Kapitán týmu byl za 20 minut vystřídán kvůli zranění.Pod vícenásobným vlivem měl marocký tým potíže s udržením branky.V 79.minutě střílel Mbappe,který měl na sobě dres Francie. hrozilo, poté Mouani, který právě přišel z lavičky, úspěšně provedl doplňující střelu a skóroval.Francie porazila Maroko 2:0.